(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Kurumsal

ORJIN YAZILIM > Kurumsal

Kurumsal

1998‘den beri sizlerleyiz…

blank1998 yılında bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan ORJIN YAZILIM, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

ORJIN Yazılım, İnşaat ERP ve İş Makineleri Yönetimi, Kurumsal Varlık ve Bakım yönetim sistemi, Araç Filo Yönetimi konularında kurumsal yazılım çözümleri sunan, sektöründe lider uluslararası bir yazılım firmasıdır. Ürettiğimiz iş yönetimi yazılımları sayesinde, dünya standartlarında kurumsal yazılım çözümleri sunmaktayız.

Müşterilerimize entegre çözümler üretmeye yönelik çalışma stratejisini benimsedik ve çalıştığımız işletmelere öncelikle uzman olduğumuz konularla ilgili danışman olmayı ilke edindik. Amacımız, işletmelerin iş performansını optimize ederek, gelirleri ve kar marjları üzerinde anlamlı bir etki oluşturacak yardımcı çözümler ve hizmetler sunmaktır.

Tüm çözümlerimizde kullanım kolaylığı, sağlıklı sistem yapısı, hızlı kurulum ve işbirlikçi yaklaşımlar ön plandadır. Yazılımlarımız deneyimli ve profesyonellerden oluşan bir kadro tarafından desteklenir.

blank

Orjin Yazılım’ ın özel ve kamu sektöründeki KOBİ’ler, büyük kuruluşlar ve çokuluslu şirketler de dahil olmak üzere, farklı sektörlerden yüzlerce müşteri portföyü bulunmaktadır. Yazılımlarımızın tamamına dil desteği sağlanmaktadır.

Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren, hizmetin en iyisini en uygun seçeneklerle sizlere sunmaya gayret eden bizler, ORJIN YAZILIM ailesi olarak, sadece şirketimizin ticari karını değil, aynı oranda müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve nihai olarak ülkemizin geleceğine her şeyden çok değer vermekte ve bunu bir kurum felsefesi haline getirmiş bulunmaktayız.

Yazılımlarımız ile sektöre yön veriyoruz.

Müşteri
Yıl
Ülke

Vizyonumuz

Yer aldığımız her projede temel ilke olarak “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni benimsemiş olan bizler ;

 • Kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak,
 • Teknolojik yeniliklere hızlı adapte olabilen esnek yapılar kurmak,
 • Tüm sistemlerin birbiriyle bağdaşık olduğu entegre çözümler sunmak,
 • Verdiğimiz tüm hizmetleri kesintisiz ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilebilmesi için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana daima yeniye, güncele ve gelişmeye açık kalan ORJIN YAZILIM olarak ;

Müşterilerimize maliyetlerini en iyi şekilde kontrol edecekleri, varlık, personel ve diğer kaynakları en etkin şekilde yönetebilecekleri, iş performansını ve yatırım geri dönüşümünü hızlandıracak çözümler sunmaktadır.

 • İletişim alanında dünya standartlarını yakalamış yapılarla,
 • Daima müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek,
 • Hizmet verdiği herkese nitelikli projeler sunmak için çalışmaktayız.

Ticari Ünvanı

Orjin Danışmanlık İnternet ve Yazılım Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.


Adres

Bursa Uluslararası Ticaret Merkezi (BUTTİM) E Blok Kat :1 No : 291(1290) BURSA / TÜRKİYE


Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi ve Numarası

Uludağ Vergi Dairesi – 6470318957


Kayıtlı Bulunduğu Ticaret Odası

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası


Ticaret Sicil Numarası/Oda Sicil Numarası

BURSA – MERKEZ – 63118 / 72372


KEP Adresi

orjinyazilim@hs01.kep.tr

Banka Hesap Bilgilerimiz


Türk Lirası:
Garanti Bankası Org. San. Bölgesi Şubesi 454 – 6297775
IBAN NO : TR89 0006 2000 4540 0006 2977 75

 

Halk Bankası Özlüce Şubesi 1589 – 10100799
IBAN NO : TR44 0001 2001 5890 0010 1007 99

USD:
Garanti Bankası Org. San. Bölgesi Şubesi  454 – 9091369
IBAN NO : TR57 0006 2000 4540 0009 0913 69

 

Halk Bankası Özlüce Şubesi 1589 – 53100294
IBAN NO : TR83 0001 2001 5890 0053 1002 94

EURO:
Garanti Bankası Org. San. Bölgesi Şubesi  454 – 9091370
IBAN NO : TR30 0006 2000 4540 0009 0913 70

 

Halk Bankası Özlüce Şubesi 1589 – 58100252
IBAN NO : TR94 0001 2001 5890 0058 1002 52

Orjin Kelimesinin Anlamı Nedir ?

Köken olarak Fransızca’ dan gelen “Orjin” kelimesinin aslı “orijin” dir. Dilimizde ; kaynak, köken, asıl, başlangıç noktası anlamlarına gelmektedir. Aynı zamanda ; Aranılan nitelikleri en çok kendinde toplamış olan.

 • Bir işin veya olayın başladığı yer.
 • Bir şeyin temelini oluşturan.
 • Bir görevde sürekli bulunan. Asıl.

şeklinde cümle içerisinde de kullanılmaktadır.

Sayın Kullanıcı

Bu bildirimdeki bütün kayıt ve şartları dikkatlice okumanız önemlidir. İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi ORJIN Danışmanlık, İnternet ve Yazılım Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (ORJIN Yazılım) aittir. İşbu web sitesine; https://www.orjinyazilim.com.tr web adresinden ulaşılmaktadır. İşbu akdin içerdiği şartlar, (akit) kullanıcının web sitesine erişim ve web sitesini kullanımıyla ilgili kayıt ve şartları tespit etmektedir. Siteye erişiminiz ve bu siteyi kullanmanız işbu akdi kabul ettiğiniz ve bu akdin kuralları ile bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Eğer bu akitte belirtilen yazılı şart ve koşulları kabul etmiyor ve bu kurallarla bağlı kalmak istemiyorsanız, işbu siteye erişim sağlamamalı ya da siteyi kullanmamalısınız. Eğer ORJIN Yazılım tarafından yönetilen işbu sitenin kayıt ve şartlarından, kurallarından, talimatlarından işletme ve idaresinden memnun değilseniz, hukuken yegâne yolunuz bu siteyi kullanmaya devam etmemenizdir. ORJIN Yazılım işbu akdi istediği zaman değiştirip güncelleme hakkına sahiptir.

Gizlilik ve Mülki Haklar

Bu web sitesi ve eklerinin tüm sayfalarında bulunan bilgiler ticari amaçlı hazırlanmış bilgiler içermekte olduğundan gizli veya imtiyazlıdır. İşbu sitede yayınlanan veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen ve burada sayılanlarla sınırlı olmamakla beraber; bütün haber, metin, yazı, makale, fotoğraf, görüntü, resim, ses klibi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, işbu web sitesi içeriği, ORJIN Yazılım’ a, ve/veya ona lisans veren veya içerik sağlamaya yetkili kılınan taraflara ait olup, Türk ve yabancı fikri mülkiyet kanunu ve diğer ilgili kanunların koruması altındadır. Buna ek olarak işbu web sitesi içeriği işleme ve derleme eserlerle ilgili Türk ve yabancı telif hakları kanunu tarafından da korunmaktadır. Kullanıcı, web sitesindeki veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen içerikle ilgili telif hakları hususunda ilgili ek bildirim, ihtar ve kısıtlamalara da uymak zorundadır. İşbu akitte açık bir şekilde beyan edilmeyen ve ORJIN Yazılım tarafından açık ve yazılı bir izin olmaksızın işbu web sitesinde yapılan herhangi bir kullanım, çoğaltma, değiştirme, çevirme, yayma, tahrifat, kamuya gösterim, sergileme, web sitesine yükleme, internette yayınlama, iletim, yeniden iletim ve dağıtım veya diğer şekillerde web sitesini veya onun herhangi bir içeriğini bir bütün olarak veya kısmı bir şekilde kullanmak ve ondan yararlanmak yasaklanmıştır. İzinsiz Kullanım İhbar ve Bildirimi Telif hakları hususunda yapılacak izinsiz kullanım ve tecavüzlerle ilgili ihbar ve bildirimler orjin@orjin.net elektronik posta adresine yapılabilir. İhbar ve bildirimler karşısında ORJIN Yazılım derhal söz konusu ihbarları değerlendirip araştırır ve gerekli gördüğü her türlü tedbiri alır ve işlemleri başlatır. Daha etkin olması için izinsiz kullanım ve tecavüzlerle ilgili bildirim ve ihbarların aşağıda belirtilen şekillerde yapılması gerekmektedir.

 • Web sitesinde izinsiz kullanıldığı iddia edilen telif hakkının tanımlanması
 • İhlal edildiği öne sürülen telif hakkı sahibi adına ihbar ve bildirimde bulunan yetkili kişinin imzası
 • İhbar ve bildirimde bulunan kişinin izinsiz kullanım ve tecavüz iddiasında bulunduğu telif hakkı ile ilgili telif hakkı sahibi veya onun lisans verdiği kişi veya acentesinin herhangi bir şekilde söz konusu telif hakkının kullanımı için izin vermediğine dair yazılı beyan.
 • İhbar ve bildirimde bulunan tarafa ulaşabilmek için gerekli ve yeterli iletişim bilgileri (telefon numarası, adres, e-mail v.s.)
 • İhbar ve bildirimde bulunan kişinin verdiği bilgilerin doğru ve güvenilir olduğu, yalan ve yanlış beyanda bulunması karşısında cezai yükümlülük altına girebileceği ve söz konusu telif hakları sahibi adına hareket etmek için gerekli yetkisinin olduğuna dair beyanı.

Web Sitesinde Kayıt Şartları

İş bu web sitesinin bazı bölümlerini kullanmak için web sitesine kayıt ve üye olmanız istenebilir. Bu halde kayıt ve üyelik için sizden istenen bilgileri veya size verilen kayıt ve üye formunda istenen bilgilerinizi doğru, inanılır, güvenilir ve tam olarak vermeniz ve bu bilgileri zamanında güncellemeniz gerekmektedir. Eğer ORJIn Yazılım’ ın sizin verdiğiniz bilgilerin doğruluğu, inandırıcılığı, güvenirliği ve güncelliği hakkında kuşkulanmak için makul nedenleri varsa sizin web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi askıya alabilir veya tamamen engelleyebilir.

Üçüncü Kişilerin Web Sitelerine Link Verilmesi

Siz kullanıcıya kolaylık olsun diye işbu site üçüncü kişilerin web sitelerine link vermekte, erişim sağlamakta olup, bununla beraber işbu durum söz konusu üçüncü kişilerin web sitelerinin muhtevasının ORJIN Yazılım tarafından onaylandığı anlamına gelmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliği ORJIN Yazılım tarafından onaylandığı anlamı çıkarılmamalıdır. ORJIN Yazılım; üçüncü kişilerin web sitelerinin muhtevasının burada sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte; (a) yasal, doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu, (b) içeriğinde kullanılan bilgi, veri, yazılım, ürün veya hizmetlerin ticarete elverişli nitelikte olduğu, (c) web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, (d) aksaklıklar, kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, (e) web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususlarında herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güven, beyan ve teminat vermemektedir. Her ne kadar ORJIN Yazılım işbu web sitesine olan eklemeleri, link bağlantılarını teşvik etse de işbu paragrafta aşağıda sayılan içerikleri taşıyan üçüncü şahısların web sitesinden link bağlantısı verilmesine, erişim sağlanmasına veya bu tür eklemelerin yapılmasına izin vermemektedir: İçeriği hukuka aykırı, yıldırıcı, tehdit edici, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, yakışıksız, edebe aykırı, aşağılayıcı, karalayıcı, küfürlü, pornografik, lekeleyici ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı ORJIN Yazılım’ ın itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden her türlü bilgi ve yayın veya ateşli silah üretmeye, satmaya ve almaya yönelik her türlü bilgi ve yayın veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarına ihlal ve tecavüz teşkil eden her türlü yazılım programları veya diğer her türlü araç ve unsurlar. ORJIN Yazılım yukarıdaki paragrafta sayılan içerikleri barındıran her türlü eklemeyi, erişimi, link vermeyi veya diğer web siteleri tarafından ekleme ve link verilmesini ret etme ve yasaklama yetkisine sahip olup, bu hallerde ORJIN Yazılım’ ın talebi halinde kullanıcı olarak siz bu tür içerik taşıyan eklemeleri ve linkleri web sitesinden kaldırmayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Uygulanacak Hukuk

İşbu web sitesi (işbu web sitesi üzerinden link verilen üçüncü kişilere ait web siteleri hariç) ORJIN Yazılım tarafından kontrol ve idare edilmektedir. İşbu web sitesine erişim sağlamanız veya web sitesini kullanmanız halinde web sitesinin içeriği ile ilgili ve sizin erişim ve kullanımınızla ilgili hususlarda çıkacak sorunların çözümünde uygulanacak hukuk Türk Hukuku olup, Bursa mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

MARKA TESCİLLERİMİZ… !

Kurumsal gelişim hedeflerimiz içerisinde yer alan ‘Uluslararası Yazılım Firması’ olma yolunda ki çalışmalarımız kapsamında, yazılımlarımıza  ait markalarımızı tescil ettirdik!..

Bununla ilgili olarak , “O-MEGA”, “PBT PRO”, “ATS PRO”   Türk Patent Enstitüsü tarafından ; markaların korunması hakkındaki 556 sayılı kanun hükmünde kararnameye uygun olarak tarafımıza tescillenmiştir.

blank
blank
blank
Translate »