(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Danışmanlık

ORJIN YAZILIM > hizmetler > Hizmetler > Danışmanlık

Danışmanlık

blank

Proje yönetimi, yazılım geliştirme ve servis destek süreçlerinde kullanmış olduğumuz metodolojilerin sağladığı çerçeve ile projenin tüm adımları net olarak belirlenip, kalite kontrolleri sağlanarak, müşteri memnuniyetini sağlayacak sonuçların alınması sağlanmaktadır.

Özellikle birden çok hizmet ve çözüm bileşenini içerisinde barındıran projeler, profesyonel proje yönetim metodolojileri ile yönetilmektedir. Proje Yönetimi Hizmeti içerisinde, her projeye özel ve projenin tamamından sorumlu bir proje yöneticisi atanır. Projelerde Orjin Yazılım kalite standartlarına uygun dokümantasyonoluşturulur. Proje yöneticileri projelerin belirlenen kapsama uygun şekilde ve analiz edilen riskleri göz önünde bulundurarak hatasız olarak tamamlanmasını sağlarlar.

blank

Süreçlerinizi Optimize Edin, Eğer uygulamaları daha verimli kullanmak istiyorsanız, danışmanlarımız mevcut durumu değerlendirerek, iş akışlarını optimize etmeniz için gerekli adımları belirleyecektir. Sonuç olarak yazılım ve çalışanlar arasındaki doğru denge sağlanarak yazılımların verimliliği artacaktır.

Bilgiyi Yönetin… ORJİN Yazılıma ait uygulamaları bilgi ve çözüm kütüphaneleri olarak düşünebilirsiniz. Danışmanlarımız, iş uygulamalarının verimli bir şekilde nasıl yönetileceği ve organizasyon içinde bilginin nasıl kullanılması gerektiği konularında sizlere yardımcı olacaktır.

Translate »