(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Özel Entegre Projeler

ORJIN YAZILIM > hizmetler > Hizmetler > Özel Entegre Projeler

Özel Entegre Projeler

Müşterilerimiz arasında taşıma ve dağıtım firmalarının yanı sıra, inşaat firmaları, iş makinalarına sahip firmalar, lojistik firmaları, ilaç, otomobil üreticileri ve dağıtım hizmeti veren gıda firmaları vb. firmalar bulunmaktadır. Yazılımlar farklı sektörlerdeki bu firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek esnek bir yapı sunmaktadır.

Siz Özelsiniz… Orjin Yazılım müşteri ihtiyaçlarına özel uygulama geliştirme hizmetleri de sağlamaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve iş akışları tanımlanarak; ihtiyaç analizi, teknik ve altyapı tasarımları proje yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Uygulama sürecinin bir parçası olarak özelleştirme hizmetleri ister küçük modifikasyonlar olsun ister daha büyük ölçekli özelleştirmeler, ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlanabilir.

Entegrasyonblank Orjin Yazılım, değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözümler sunar.

Orjin Yazılım, sağladığı tüm iş uygulamalarının müşterilerin sahip olduğu muhasebe, finans veya ERP paketleri ile entegrasyonu konusunda çözümler sunmaktadır. Yazılımlarımızın farklı finans veya ERP (SAP, Oracle E-Business Suite, QAD, Baan, vb.) çözümleri ile sistem entegrasyonu bulunmaktadır.

Uygulama Geliştirme ve Uyarlamablank Orjin Yazılım müşterilerine sunmuş olduğu paket uygulamaları için müşteri ortamında uyarlama hizmetide sunmaktadır.Uyarlama hizmeti; sektöre veya sürece özel geliştirmelerin müşteriye özel olarak uygulanmasını kapsamaktadır.Uygulama geliştirme hizmeti ile ihtiyacınıza özel web tabanlı iş uygulamaları, NET, JAVA ve C++ tabanlı mobil uygulamalar sunulmaktadır.

Bununla birlikte Orjin Yazılım operasyonel yazılımların merkezi işletimi konusundaki tecrübesiyle müşterilerine dağıtık mimarideki yapılarını merkezileştirme konusunda da uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Dış Kaynak Sağlama Orjin Yazılım sunmuş olduğu çözümlerin işletim, uygulama, bakım ve destek aşamalarında dış kaynak hizmeti vermektedir. Çözüm ve hizmet kalitesinin artması ile sürekli memnuniyet ve uygulama süreçlerinde kolaylık sağlanmaktadır.

Bu Kapsamda Sunulan Hizmetler

 • Yazılım Uzmanı Sağlama
 • Veritabanı Uzmanı Sağlama
 • Destek Uzmanı Sağlama
 • Saha Hizmeti Sağlama

 

Dış Kaynak Sağlama Hizmeti ile ;

 • İş hedefleriyle örtüşen, kullanıcı istekleri doğrultusunda servis sunulur.
 • İç kaynak kullanımı azalır, kaynak verimi artar.
 • Gereksiz yapılan işler ortadan kalkar.
 • Zaman planlaması kolaylaşır.
 • Kritik öneme sahip hizmetlerin kullanımı, sürekliliği ve güvenliği iyileşir.
 • Roller ve sorumlular tanımlanır, iletişim sorunları engellenir.
 • Çözüme özel deneyimlerden yararlanılır.

 

Veritabanı Geliştirme, kurum içerisinde kullanılmakta olan farklı operasyonel sistem kaynaklarından toplanan verilerin sorgulanabildiği ve yapılan analizlerin özellikle tahminlerde kullanılmasının sağlandığı veri ambarının (Data Warehouse) modellenmesi hizmetidir.Veri tabanları stratejik bilgileri entegre hale getirerek, veri bütünlüğü ve bilgiye kolay erişimi sağlar.

Veritabanı geliştirme hizmetinde MS SQL ve Oracle platform teknolojileri ile çözüm üretilmektedir. Orjin Yazılım veritabanı geliştirme hizmeti kapsamında; en uygun çözümü üretmek için kapsam analizi ve kapsam içerisindeki operasyonel uygulamaların veri yapıları konusunda çalışmalarda bulunarak uygun veri modellemesini gerçekleştirmektedir.

Veri modellemesi ardından veri entegrasyonu, dönüşümü ve temizliği (ETL) geliştirilerek stratejik önem taşımayan verilerin temizlenmesi ve birden fazla şekilde girilmiş aynı bilgilerin tekilleştirilmesi sağlanmaktadır. Veri ambarı oluşturulduktan ve gerekli veri entegrasyonu yapıları geliştirildikten sonra ihtiyaç duyulacak kurumsal raporlama ve analiz çözümleri sunulmaktadır.

Translate »