(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

GÜRBAĞ İNŞAAT Çalışmalarına O-MEGA ERP Entegre Proje, Finans Ve Yönetim Yazılımı İle Devam Edecek

ORJIN YAZILIM > Blog > Genel > GÜRBAĞ İNŞAAT Çalışmalarına O-MEGA ERP Entegre Proje, Finans Ve Yönetim Yazılımı İle Devam Edecek

GÜRBAĞ İNŞAAT Çalışmalarına O-MEGA ERP Entegre Proje, Finans Ve Yönetim Yazılımı İle Devam Edecek

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Genel, Haberler
blank

Tüm projelerde “net maliyet” vizyonuyla çalışmaya başlayan GÜRBAĞ İNŞAAT, O-MEGA ile çok sayıda projeyi kolaylıkla denetleyebilmeyi planlıyor. Ayrıca, iş makineleri saha operasyonları, taşeron yönetimi, malzeme yönetimi ve satınalma işlemlerini tek bir merkezi veritabanında O-MEGA platformuyla entegre edecek.

Birçok inşaat firması standardizasyon konusunu göz ardı etmektedir. Bu firmalara göre önemli olan sadece projeleri bitirmeye odaklanmaktır. Devam eden büyüme, ofis ve iş sahaları arasındaki iletişim zayıflığı, organizasyonda önemli zaman ve paraya mal olan verimsizliklere neden olur. Ancak, en iyi iş akışlarının ve prosedürlerin belirlenmesi, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya ve kaliteyi arttırmaya yardımcı olur. GÜRBAĞ İNŞAAT için O-MEGA’ nın güçlü yazılım platformu, raporlama ve veri toplamayı standartlaştırmaya yardımcı oldu. Listeler ve raporlar mobil uygulamalar ile artık sahadan güncellenebilir ve herhangi bir yerden görüntülenebilir hale getirildi. Ofis çalışanları ise her proje için artık standart hale gelen raporları net ve zamanında almaktalar.

İnşaat firmaları yöneticileri için, yeni yazılımların uygulanması için harcanan para, zaman ve çaba, dijital dönüşümü sağlamanın önünde bir engel olabilir. Ancak GÜRBAĞ İNŞAAT, güçlü bir yazılım, sağlam müşteri desteği ve özel uygulama uzmanlarına sahip bir yazılım sağlayıcısı olan ORJIN Yazılım ile çalışmaya başladığında, geçişin olumlu bir deneyim olabileceğini göstermektedir.

GÜRBAĞ İNŞAAT, O-MEGA ile 5 ana dönüşümü gerçekleştirdi :

1. Maliyetler ve şeffaflık
2. Verimlilik ile büyüme
3. Saha ve ofis işlemlerinin standartlaştırılması
4. Entegre merkezi veri depolama
5. Sorunsuz uygulama süreci

“O-MEGA ile çalışmalarımızı tam olarak kontrol altına alıyoruz ve bu sayede işimizdeki gelişmelerin diğer noktalarına odaklanabiliyoruz. O-MEGA fark yarattı ve karmaşık iş süreçlerimizi basit ve kolay yönetilebilir hale getirdi. Doğru çözümü bulduğumuza inanıyoruz.”

GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş.

Translate »