(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

“ATS PRO” Araç Filo Yönetimi

Orjin Yazılım > “ATS PRO” Araç Filo Yönetimi

Araç ve Filo Yönetimi Yazılımı Her Yönüyle Rekabetçi Demo Talebi İncele Etkin Filo Yönetimi

ATS PRO ARAÇLARINIZ VE FİLOLARINIZI ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNETİN…

ATS PRO kurumunuzun sahip olduğu araç filosuna ait tüm bilgilerin kayıt altına alınarak, araçların minimum maliyetlerle en verimli şekilde kullanımı ve yönetimini sağlamak amacıyla hazırlanmış profesyonel bir filo yönetim yazılımıdır.

Filonuzun boyutu ne olursa olsun, ATS PRO farklı bölge veya lokasyonlara dağılmış araçların ve karmaşık operasyonların kontrol altına alınarak filo performansını geliştirmeyi, verimliliği ve karlılığı izlenebilir hale getirmeyi sağlar.

Aynı zamanda filo yönetiminizi basit bir araç takibi olmaktan çıkarıp, bir operasyon yönetim sistemi kurmanızı sağlayan ATS PRO, yakıt tüketimleri, servis kayıtları, havuz araç yönetimi, lastik yönetimi gibi farklı süreçleri birleştirerek tek bir noktadan yönetilmesini sağlar.

Doküman Talep Formu İçin İletişime Geçebilirsiniz.

ATS PRO İLE YAPABİLECEKLERİNİZİN SADECE BAZILARI..

folder (1)

Araçlara ilişkin plaka, motor ve şasi numaraları, marka, model ve tip gibi ruhsat bilgileri; net ağırlık, istiap haddi,yükleme hacmi bilgileri; trafiğe çıkış tarihi, aks sayısı ve benzeri ayrıntılı teknik bilgilerin yer aldığı araç sicil dosyalarını oluşturabilirsiniz.

resume

Filo yönetimi için gerekli bilgileri detaylı olarak kayıt altına alabilirsiniz. (bakımlar, yakıt kayıtları, km takibi, sigortalar, kaza, ceza, sigorta bilgileri vs)

accounting

Araçlara ait periyodik bakımları ve planlanamayan (arıza) masraf ve hareketleri izleyebilir, bunları sefer ve taşıma maliyetlerine yansıtabilir, gelir, gider ve maliyet hesapları yapabilirsiniz.

fuel

Yakıt tüketimlerini ve giderlerini detaylı raporlar halinde güncel olarak tutabilirsiniz.

driving-test

Filonuzdaki araçların kimler tarafından kullanıldığını takip edebilirsiniz.

racing

Sefer modülü sayesinde araçların nerelere gittiği, kaç km. yaptığı, yükleme ve müşteri bilgilerini takip edebilirsiniz.

icon

Araçların periyodik bakımlarını ve bakım maliyetlerini izleyebilirsiniz.

driver-license

Parametrik yapısı ile her türlü öndeğeri siz tanımlayabilir, geniş raporlama olanaklarıyla her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Demo talebi için iletişime geçin.

Translate »