(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Dalaman Havalimanı, Orjin Yazılım İş birliği ile Yenilikçi Bakım Yönetim Yazılımı PBT PRO’ yu Devreye Alıyor

ORJIN YAZILIM > Blog > Blog > Dalaman Havalimanı, Orjin Yazılım İş birliği ile Yenilikçi Bakım Yönetim Yazılımı PBT PRO’ yu Devreye Alıyor

Dalaman Havalimanı, Orjin Yazılım İş birliği ile Yenilikçi Bakım Yönetim Yazılımı PBT PRO’ yu Devreye Alıyor

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Blog, Genel, Haberler, Pbt Pro, Projeler
Dalaman havalimanı bakım yazılımı

Muğla Dalaman Havalimanı altyapı ve tesislerin daha etkin bir şekilde yönetilmesi amacıyla öncü bir adım atıyor. Havalimanı, Orjin Yazılım tarafından geliştirilen özel bakım yönetim yazılımı PBT PRO ile teknolojiye dayalı çözümleri işleyişine dahil ediyor.

PBT PRO, yenilikçi bir yaklaşım ve mükemmel bir teknoloji ile YDA Dalaman Havalimanı teknik birimin çalışmalarını daha etkili ve verimli bir şekilde yönetmesi için yeniden tasarlandı.

Yazılımın Özellikleri:

Orjin Yazılım tarafından geliştirilen PBT PRO Bakım Yönetim Sistemi, Dalaman Havalimanı Teknik Birimi için aşağıdaki önemli özellikleri içermektedir:

  • Varlık Yönetimi: Tesis ve ekipmanları merkezi bir veritabanında yönetme olanağı sağlar.
  • Bakım Talep ve Planlama: Bakım taleplerini ve planlarını kolayca oluşturarak iş süreçlerini optimize eder.
  • Dokümantasyon ve Kayıt: Tüm bakım aktivitelerini dokümante etme ve tarihçe oluşturma olanağı sunar.
  • Raporlama ve Analitik: Verileri izleme, analiz etme ve gelecekteki kararlar için temel verileri sağlama yeteneği sunar.
  • Mobil Uygulamalar: Teknik departmanlar tarafından yürütülen işlerin Mobil Uygulamalar ile sahada takibinin yapılarak rapor ve analizler hazırlaması sağlanır.

Yatırımın Amacı:

Bu iş birliği, YDA Dalaman Havalimanı’nın altyapısını daha iyi yönetme ve bakım süreçlerini optimize etme amacını taşımaktadır. Teknik Birim, hizmet kalitesini artırmayı, tesislerin uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlamayı ve güvenlik standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla, ORJIN Yazılım tarafından geliştirilen bir bakım yönetim yazılımı olan PBT PRO ile işbirliği yapmayı tercih etmiştir.

Sonuç:

Dalaman Havalimanı Teknik Birimi, Orjin Yazılım ile iş birliği yaparak teknolojiye dayalı bakım yönetimini benimsemiş bu sayede hizmet kalitesini artırma yolunda önemli bir adım atmıştır. Bu gelişme, havalimanının teknik operasyonlarının geleceğine dair önemli bir iyileştirme vaat etmektedir.

YDA Dalaman Havalimanı:

“PBT PRO, tesis ve ekipmanlarımızı daha etkili bir şekilde izlememizi ve bakımını yapmamıza olanak tanıyacak. Bu durum, havalimanımızın işleyişini daha verimli hale getirecek.”

Translate »