(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Hayvan Mamaları Üreticisi ATAK PET FOOD, Verimliliği PBT PRO ile Yükseltiyor!

ORJIN YAZILIM > Blog > Blog > Hayvan Mamaları Üreticisi ATAK PET FOOD, Verimliliği PBT PRO ile Yükseltiyor!

Hayvan Mamaları Üreticisi ATAK PET FOOD, Verimliliği PBT PRO ile Yükseltiyor!

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Blog, Haberler, Pbt Pro
ATAK PET FOOD pbt pro

Evcil Dostlarımız İçin Sağlık ve Güvenlik Önceliğimiz!

Sektörün öncü işletmelerinden hayvan maması üreticisi ATAK PET FOOD, üretim süreçlerini daha verimli ve güvenilir hale getirmek amacıyla PBT PRO Bakım Yönetim Yazılımını devreye aldı.

Düzenli Bakım ile Ekipmanlar Her Zaman Hazır Olacak!

PBT PRO, üretim tesisinde kullanılan tüm ekipmanların düzenli bakımını sağlamak için akıllı bir planlama sunmaktadır. Bu sayede, ekipmanların her zaman en iyi performansa ulaşarak iş sürekliliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Beklenmedik Arızalara Son!

Beklenmedik arızalar ve acil durum onarımlarıyla başa çıkmak oldukça zordur. PBT PRO sayesinde arızaları önceden tespit edip önleyebilecek bir altyapı oluşturulabilmektedir. Bu da iş sürekliliğini güçlendirerek üretimi kesintisiz hale getirir.

Maliyetleri Düşürerek, Karlılığı Artırmaya Destek Olacak!

Bakım ve Arıza Yönetimi ile bakım maliyetleri optimize edilerek genel işletme maliyetleri düşürülecek ve karlılığın artırılması sağlanacaktır. Bu sayede etkin bir şekilde çalışılarak rekabet avantajı da elde edilecektir.

Veri Analiziyle Geleceğe Yönelik Stratejiler Geliştirilebilecek!

PBT PRO’ nun sunduğu veri analizleri sayesinde, ekipmanların performansını daha iyi anlayabilecek ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirilebilecek. Verilere dayalı kararlar alarak işlerin daha da geliştirilebilmesi sağlanacaktır.

Uyumlu ve Kolay Kullanılabilir!

PBT PRO, endüstri standartlarına uygun olarak tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İşletmenizin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

 

ATAK PET FOOD;

“Bu yenilikçi adım, hayvanlarımızın sağlığına odaklanan bir şirket olarak bizlerin güvenilirlik ve kalite standartlarımızı daha da artırmamıza yardımcı olacak. PBT PRO ve Orjin Yazılım ile birlikte evcil dostlarımızın sağlığı için çalışmaya devam ediyoruz!”

Translate »