(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

AK-PA Alüminyum Mobil Pda Uygulama ve Sesli İkaz Sistemi

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Ats Pro Filo Yönetimi, Genel, Orjin Yazılım, Pbt Pro, Sektörel Yazılımlar, Yazılım
blank

MOBİL PDA UYGULAMASI

Saha içerisinde çalışan teknisyenlerin, PBT PRO Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetimi sistemine bilgisayar başında olmadan doğrudan erişimlerini sağlayan mobil çözümler, sadece veriyi toplamakla kalmayıp, aynı zamanda sahada daha iyi karar alma işlevselliğini de sunmaktadır. Mobil uygulama, teknisyenlerin saha içerisindeki faaliyetleri kaydetmeye, aynı zamanda işletme ile ilgili istenilen bilgilere ve varlıklara istendiği anda erişimi sağlayarak, işleri daha verimli ve daha etkili bir şekilde tamamlamalarına imkan vermektedir.

SESLİ İKAZ SİSTEMİ

Sistemde önceden tanımlanmış bazı olaylar gerçekleştiğinde, sisteme entegre edilmiş sirenlerin teknik ekibin uyarılması amacıyla işletme içerisine yerleştirilen noktalarda çalmasını sağlar. Örneğin işletme içerisinden bir arıza bildirimi yapıldığında farklı noktalarda bulunan teknik ekibin, sesli uyarı sistemi devreye girerek haberdar edilmesi sağlanmaktadır.

Bu sayede teknik ekibin olaylardan anında haberdar edilmesi ile doküman ya da bildirim yapılması beklenerek geçen zaman önlenir ve her türlü işlemin daha kısa zamanda bitirilmesi sağlanır.

Translate »