(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Sigorta İşlemleri

ATS PRO sigorta poliçelerini dinamik olarak doğrudan yönetmek için tasarlanmış, kurumsal bir sigorta işlemleri platformu oluşturmuştur.

Filo araçlarına ait sigorta işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde takibinin sağlanması, devam eden veya geçmiş sigorta poliçeleri ile ilgili tüm gerekli bilgilerin yönetimi için kullanılır. Sistem sayesinde poliçelerin ödeme tarihi, kapsam ayrıntıları görüntülenebilir. İşlemlerden doğan maliyetler sistem tarafından takip edilerek raporlanır. Geriye dönük poliçe bilgileri ise sistemde saklanarak, sigorta yenileme zamanlarında tutar belirleme ve firma seçiminde yönetime yardımcı olur.

  • Poliçe Hasarlarını ve hasarsızlık indirimlerini takip edebilirsiniz.
  • Sınırsız sigorta türü (kasko, trafik, koltuk vb.) için poliçe kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Geçmişe dönük sigorta poliçelerine ait kayıtları takip edebilirsiniz.
  • Sigorta şirketleri ve maliyetlerini karşılaştırabilirsiniz.
  • sigorta masrafları araç maliyet analizleri yapabilirsiniz.
  • Sigorta bütçelerinin oluşturulmasına yardımcı olacak raporlar hazırlayabilirsiniz.

 

Birleşik ve karma filolar için sigorta poliçeleri hazırlanırken araçlara ait özel ihtiyaçlar göz önünde bulundurulur.

Sigorta başlangıç ve bitiş zamanları hatırlatıcı ile entegre çalışarak poliçe yenilemeleri ile ilgili kullanıcıları önceden uyarır. Yenilenecek poliçelerle ilgili hasar durumları, hasarsızlık indirimleri, sigorta firması ve acente bilgileri sistemden incelenebilir.

Operasyonel Avantajları

ATS PRO sigorta işlemleri modülü, esnek ve parametrik yapısı sayesinde yeni sigorta ürünleri ve poliçelerinin sisteme kolaylıkla tanımlanabilmesini sağlar.  Eski poliçeler sistemde saklanabileceği için poliçeler arası karşılaştırmalar yapılabilir, firma ve acente seçiminde yönetici kararları üzerinde etkili olur. Poliçe bitiş tarihleri ile ilgili uyarılar sistem tarafından otomatik olarak yapılır. Sigorta maliyetleri dönemsel olarak takip edilebilirken, ileriye dönük bütçe analizleri gerçekleştirilebilir.

Translate »