(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Neden ATS PRO ?

Neden ATS PRO ?

Her Aşamada Rakamlarla Takip

ATS PRO Filonuzun boyutları ne olursa olsun, farklı bölgelere dağılmış araçlarınızı ve karmaşık operasyonlarınızı kontrol altına alarak, filo performansınızı geliştirmeyi, verimliliğinizi ve karlılığınızı izlenebilir hale getirmeyi hedeflemektedir. Yazılım araç filolarına ait yakıt tüketimleri, servis kayıtları, sefer hareketleri, lastik yönetimi gibi farklı süreçleri birleştirerek tek bir havuzda yönetmenizi sağlar. Sonuçta amaç filo maliyetlerinizi düşürmek ve filo performansınızı arttırmaktır.

Kolay ve Pratik

ATS PRO sade ve esnek mimarisi ile kullanıcılarına son derece kolay kullanım imkanı sağlıyor. Tüm Office uygulamaları ile entegre çalışan yazılım, bilgilerin Excel ortamına çok kolay bir şekilde aktarılmasını sağlayan fonksiyonları içeriyor. Yazılım sadece araç filosu yönetimi için güçlü bir filo yönetim yazılımı olmakla birlikte, aynı zamanda havuz araçlarının takibi, yedek parça ve yakıt stokları, yöneticiler için yönetim panelleri, dijital doküman arşivi, taşıt tanıma sistemi aktarım modülleri gibi ek fonksiyonlarla diğer önemli filo verilerinin yönetilebileceği bir sistem..

Entegre Projeler

Müşterilerimiz içinde taşıma ve dağıtım firmalarının yanı sıra, inşaat firmaları, iş makinelerine sahip firmalar, lojistik firmaları, ilaç, otomobil üreticileri ve dağıtım hizmeti veren gıda firmaları vb. bulunuyor. Yazılım bu firmaların farklı ihtiyaçlarını karşılayabilen esnek bir yapı sunuyor. Ayrıca, ORJIN Yazılım sektördeki 15. Yıllık tecrübesi ile gelen deneyimi ile şirketlerin sahip oldukları filolarını ve verdikleri hizmetleri yönetebilmeleri amacıyla ATS PRO filo yönetimi yazılımı ile entegre özel proje çalışmaları da yapıyor.

Kontrol Mekanizması

Filo yönetiminizi basit bir araç takibi olmaktan çıkarıp, bir operasyon yönetim sistemi kurmanızı sağlayan ATS PRO, maliyet merkezlerini ve gelir kaynaklarını yönetebileceğiniz iş akışına sahip. Yazılım, filo yöneticilerinin günlük rutin işlerini kolay ve rahat yapmalarını sağlarken araçlarla ilgili daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olmakta. Yazılım, Filo yönetimini sağlayan üç kritik kaynak olan yakıt, bakım ve lastik maliyetlerini kontrol altında tutulmasını sağlarken, entegre hatırlatıcılar sayesinde araçlarla ilgili tüm yenileme zamanları, periyodik bakımlar, süreli evraklar ve yakıt tüketimleri hakkında önceden kullanıcıları bilgilendirmekte.

Translate »