(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

BinBin Scooter Hizmet Kalitesini Arttırmak için ATS PRO Filo Yönetimi yazılımını kullanmaya başladı...

ORJIN YAZILIM > Blog > Ats Pro Filo Yönetimi > BinBin Scooter Hizmet Kalitesini Arttırmak için ATS PRO Filo Yönetimi yazılımını kullanmaya başladı…

BinBin Scooter Hizmet Kalitesini Arttırmak için ATS PRO Filo Yönetimi yazılımını kullanmaya başladı…

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Ats Pro Filo Yönetimi, Blog, Genel, Haberler, Projeler
atspro binbin filo yönetimi

2019 yılında kurulan BinBin mikromobilite alanında teknoloji üreten, ​çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir.​​ Bünyesinde 500’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan BinBin, büyüyen şehirlerin ulaşım sorunlarına akılcı çözümler ararken gücünü yeniliğe olan merakından ve ​sürekli gelişime bağlılığından almaktadır. ​

blankAraç filosunu etkili bir şekilde yönetmek ve optimize etmek amacıyla Orjin Yazılım tarafından geliştirilen ATS PRO Filo Yönetimi Yazılımı kullanmaya başlayan BinBin, bu sayede operasyonlarını daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmeyi amaçlamaktadır.

ATS PRO’ nun BinBin de kullanım alanları:

Yakıt Yönetimi:

Taşıt tanıma sisteminden gelen kayıtlar sayesinde yakıt tüketimi izlenecek ve optimize etmek için veri analizi yapılabilecektir.

Bakım Yönetimi:

Yazılım, araçların bakım ve servis ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde planlamak ve takip etmek için kullanılacaktır. Bu sayede araçlar daha güvenilir ve performanslı bir şekilde kullanılabilecektir.

Sürücü Performans Analizi:

ATS PRO, sürücülerin kullanım alışkanlıklarını analiz ederek, güvenli sürüşe teşvik eder. Sürücü performansı üzerinde veri analizi yaparak, daha güvenli ve ekonomik sürüş pratiğini destekler.

Verimlilik ve Maliyet Kontrolü:

ATS PRO, filo yönetiminde verimliliği artırmaya yönelik raporlar ve analizler sunar. Bu, BinBin ‘in operasyonel maliyetlerini kontrol etmeye ve optimize etmeye yardımcı olacaktır.

İş Zekâsı ve Raporlama:

Veriler analiz edilerek raporlar oluşturulacak ve araç performansları değerlendirilecektir.

Güvenlik ve Hizmet Kalitesi:

Yazılım, araçların güvenliğini artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek adına çeşitli güvenlik önlemleri ve analizler sağlayacaktır.

blank

ATS PRO ile BinBin, operasyonlarını daha verimli hale getirmeyi, maliyetleri azaltmayı ve genel iş performansının artırılmasını hedeflemektedir.

“BinBin Elektrikli Scooter olarak, sizlere daha güvenli, daha verimli ve daha akıllı bir ulaşım deneyimi sunmak için sürekli olarak yeniliklere odaklanıyoruz. Bu çerçevede, filo araçlarımızın yönetimi ile ilgili olarak sunduğumuz hizmeti daha da güçlendirmek adına ATS Pro Araç Filo Yönetimi yazılımını kullanmaya başladık ve bu, sunduğumuz hizmetlerin kalitesini bir adım daha ileri taşımamıza olanak tanıyacak.”

Translate »