(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

HGG İnşaat, Omega ile başarılı proje süreçlerini yönetecek.

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Genel, Haberler, Omega, Orjin Yazılım, Projeler

O-MEGA, HGG İnşaat ile başarılı proje süreçlerini yönetecek.

Kurulacak sistem ile proje süreçlerini destekleyecek ve iş makinelerinin daha etkin planlaması, koordinasyonu ve kontrolü sağlanacak.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan HGG İnşaat, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Faaliyet göstermiş olduğu alan her ne kadar makine ve ekipman gücü üzerine kurulu olsa da, başarının esasta insan unsuru üzerinde olduğu felsefesini benimsemiştir.

shutterstock_66970258-1024x682

Firma, iş makineleri seçimi, işletmesi ve şantiyeler arası transferleri gibi süreçlerin her noktasında bilinçli kararlar verebilecek, aynı zamanda bu operasyonlardan kaynaklanan tüm maliyetleri kontrol altına alabilecektir.

O-MEGA ile maliyet, koordinasyon ve planlama konularında ekipmanların ve proje bilgilerinin doğru, tutarlı ve her zaman güncel takibini sağlayacak olan HGG İnşaat, O-MEGA’ nın sağladığı analiz araçları sayesinde istendiği anda bilgi açısından zengin çalışma modelleri oluşturabilecektir.

HGG İnşaat ve ORJIN Yazılım arasındaki işbirliği zaman içerisinde gelişerek devam edecektir.

Translate »