(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

Mercedes-Benz Türk A.Ş – ATS Pro

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Ats Pro Filo Yönetimi, Genel, Orjin Yazılım
blank

Projede MERCEDES BENZ TÜRK A.Ş. bünyesinde bulunan araçların kısa ve uzun dönem tahsisleri, masraf merkezleri takibi, araç verimlilikleri, akaryakıt yönetimi gibi bir çok konuda tam bir denetim sağlandı.

ATS Rezervasyon Modülü işletmelerde kulanılan havuz araçlarının yönetimi için kullanılan bir rezervasyon sistemidir. Rezervasyon talepleri bu sistem aracılığıyla kayıt altına alınarak planlama takvimleri oluşturulmak suretiyle organizasyon içinde yaşanan araç tahsis problemleri tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Son derece detaylı yetkilendirme ile tüm birimler kendilerine açık olan araç havuzları içinden talep bildirimlerinde bulunmakta olup, online onay mekanizmaları ile araç tahsis süreçleri kısaltılmıştır.

Yazılım sayesinde araç talepleri ve durumları, araç gidiş-geri dönüş zamanları, geç dönüş raporları, kullanıcı ihtiyaçlarına göre araç seçimleri, özel araç kullanımları kontrol altına alınmıştır.  Yazılımın ana hedefi hem bu süreçleri sistematik bir yapıya kavuşturmak, hem kayıt altına almak, aynı zamanda kullanılan araç parkının verimliliğini arttırarak, optimum araç sayısını muhafaza etmek suretiyle ihtiyaç dışında olan araçların tasarrufunu sağlamaktır.

Sistem, ATS Pro Filo Yönetimi yazılımı ile de entegre çalışmaktadır.

Translate »