(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatlerimiz

PBT PRO Liman İşletmeleri İçin Yeniden Tasarlandı

  • Yayınlayan: Orjin Yazılım
  • Kategori: Genel, Omega, Orjin Yazılım, Pbt Pro, Projeler, Sektörel Yazılımlar, Yazılım

PBT Pro Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetimi Yazılımının limanlara özel geliştirilen yeni versiyonuna ait ilk uygulama YILPORT LİMAN İŞLETMELERİ‘ nde hayata geçirildi.

Türkiyenin en modern konteyner terminali olan YILPORT A.Ş., konteyner terminali, genel kargo terminali ve sıvı yük terminali olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.  Bu yapıda son teknoloji makine ve ekipman parkı ile hizmet verilmekte olup, tüm tesislerdeki bakım ve arıza yönetimleri PBT PRO V5.0 ile yürütülmektedir.

Modüler olarak ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan yazılımın temel amacı, liman işletmelerinde geniş sahaya yayılmış tüm tesis ve ekipmanların planlı bakım ve onarımlarını takip ederek liman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak.

Geniş bir mühendis ve teknisyen kadrosuna sahip olan tesis, komplike makine parkını en küçük detayına kadar PBT PRO içerisinde detaylandırmak suretiyle, her türlü bakım arıza faaliyetlerini
yazılım üzerinde izleyebilmekte, aynı zamanda gereken kaynak planlamalarını yine PBT PRO ile gerçekleştirebilmektedir.

“Proje ile zamanında yapılan bakımlar ile son derece önem arzeden yükleme ve boşaltma performanslarını, minimum arıza ve duruşlarla yükselterek, hızlı ve kaliteli liman hizmetleri sunulması hedeflenmiştir. “

Translate »